תהליכי הכביסה במכבסת לבנדר

קבלת הכביסה בעמדת הקבלה:
כאשר אתה משאיר פרטי לבוש או טקסטיל באחת מהחנויות שלנו, אנו בודקים אותם כדי לברר אם קיים כתם ספציפי או שנחוץ תיקון כלשהו. אנו מייעצים בנוגע לטיפולים מתאימים ספציפיים.

מסיר כתמים בשלב טרום-כביסה:
בעוד שהניקוי פועל באופן כולל על הבגד כולו, השימוש במסירי כתמים מאפשר למקד את הפעולה באזור מסוים. רשת מכבסות לבנדר בחרה מבחר מוצרים המותאמים ספציפית לסוגים רבים של כתמים, לצבע וכן לטיב הבד המטופל. כתוצאה מכך, מסירי כתמים בשלב טרום-כביסה מאפשרים למיטב את תהליך הכביסה והניקוי.

ניקוי או כביסה:
על יסוד ניתוח מרובה קריטריונים, אנו קובעים איזה תהליך – ניקוי במים ללא סבון, כביסה או ניקוי יבש – מתאים ביותר לפרטי הלבוש או הטקסטיל לבית שלך. לדוגמה, לפני שבוחרים תהליך ניקוי מסוים, חשוב להתחשב הן בהרכב הבד והן בעיטורים.

ניחוח:
מכבסת לבנדר, פיתחה קו מוצרים ייחודי הכולל ריחות ייעודיים לכביסה בכל שלב ושלב מן התהליך.
כבר בשלב בכביסה, אנו מוסיפים מרככים יחודיים ואיכותיים בכלי ניחוח מופלא שילווה אתכם לפחות 3 שבועות. גם לאחר הכביסה אנו משתמשים בניחוחות יחודיים כדי להגיש לכם את הבגדים עם הניחוח המיוחד של רשת מכבסות לבנדר.

גיהוץ:
הודות הן לשיטות הספציפיות של מכבסת לבנדר והן לציוד הגיהוץ המקצועי שלנו, אנו שמים דגש מיוחד על החזרת הפריטים מגוהצים כראוי ללא נזק לסיבים או לבד. אנו משפרים בהתמידה את הטכניקות שלנו, לא רק במונחים של איכות שירותי הגיהוץ שלנו, אלא גם במונחים של תנאי עבודה ארגונומיים עבור העובדים שלנו.

בקרת איכות והגשה:
לאחר הגיהוץ, אנו בודקים את איכות הכביסה או הניקוי, כמו גם את איכות הגיהוץ – הכול בהתאם לסטנדרטים שקבענו. לאחר מכן, כאשר אנו מחזירים לך את הפריט, אנו שמים דגש מיוחד על שביעות רצונך ומזמינים אותך לבדוק את איכות השירות שסיפקנו. את הפריטים תקבלו ארוזים בצורה הטובה ביותר לבגד שלכם אם זה בניילון עבה השומר על הגיהוץ שלנו, אם זה בקופסא השומרת על הקיפולים ועוד.

שעות פתיחה:

א-ה: 09:00-19:00
יום ו: 08:00-13:00

מכבסות לבנדר

סניף מודיעין, מוריה סנטר
רח' לאה אימנו 1

טלפון: 08-8686152
נייד: 054-2323612